NIEUWS UIT DE GROTE KERK

Kerkdienst Zondag 10:00

Kerkdienst Zondag 10:00

  • Komende Zondag is er dienst in de Goede Herderkerk
  • Er is dan geen dienst in de Grote Kerk

Kijk hier

Kunst onder de Toren

Kunst onder de Toren

 
  • Exposities van Ronald van Straaten en Sjaak ter Beek tot 6 maart
  •  

Kijk hier

openkerk2021Een kerk is een ruimte voor iedereen die ons erfgoed wil ontdekken. De Grote Kerk heeft een rijke historie en is in de maanden juli en augustus van 14.00 tot 16.00 uur open voor belangstellenden.

In die tijd bespelen bekende Apeldoornse organisten het orgel. Gastdames en heren zijn aanwezig voor een gesprek, uitleg over de mooie gebrandschilderde ramen, het orgel, of om vragen te beantwoorden. Er zijn folders met informatie over de historie van het gebouw en het orgel.

Te koop zijn o.a. kaarten met mooie foto’s van het gebouw, en verjaardagskalenders met de foto’s.

Wij laten u graag meegenieten van onze mooie kerk, wat tevens een rijksmonument is. U bent van harte in onze kerk uitgenodigd.

Namens de Open Kerk Commissie

Wil Looye

Taakgroepen