Kerkdienst

Categorie
Diensten
Datum
2021-11-28 10:00

Op de eerste zondag van advent zal onze ambulant predikant Kees van Dam voor de eerste keer voorgaan in onze gemeente.

Op deze zondag zal tevens Karel Zuidema worden benoemd tot kerkrentmeester met bijzonder opdracht. Hij wordt als kerkrentmeester afgevaardigd naar het Centraal College van Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente Apeldoorn.

Actuele Corona-regels:

  • Mondkapjes zijn verplicht (mogen af bij zitten).
  • Liturgie dient zelf gepakt te worden.
  • Banken blijven om en om leeg.
  • Na de dienst tijdens het orgelspel kan de kerk op aanwijzingen van de placeerders verlaten worden. Diegene die het orgelspel willen beluisteren kunnen blijven zitten, zonodig in de bank erachter die toch leeg is.
  • Koffie/theedrinken wordt voorlopig opgeschort. 

Deze maatregelen zijn onderdeel van het Corona Protocol Grote Kerk.

Voor informatie over het virtueel bijwonen van de dienst zie HIER.

 

 
 

Alle datums

  • 2021-11-28 10:00