Jan van den Brand

Categorie
Concerten
Datum
2017-08-19 14:00 - 16:00

Een kerk is een ruimte voor iedereen die ons erfgoed wil ontdekken

Jan van den Brand treedt voor u op op ons Open Podium.

De Grote Kerk heeft een rijke historie en is in de maanden juli en augustus van 11.00 tot 16.00 uur open voor belangstellenden. In die tijd bespelen bekende Apeldoornse organisten het orgel of is er een ander optreden op ons 'Open podium'. Gastdames en heren zijn aanwezig voor een gesprek, uitleg over de mooie gebrandschilderde ramen, het orgel, of om vragen te beantwoorden. Ook kunt u de expositie van Jip Wijngaarden bekijken.

Er zijn folders met informatie over de historie van het gebouw en het orgel. Te koop zijn o.a. kaarten met mooie foto’s van het gebouw, en verjaardagskalenders met de foto’s. Wij laten u graag meegenieten van onze mooie kerk, wat tevens een rijksmonument is.

U bent van harte in onze kerk uitgenodigd.

 
 

Alle datums

  • 2017-08-19 14:00 - 16:00

NIEUWS UIT DE GROTE KERK

Actueel Nieuws

Actueel Nieuws

  • 1 juli, start expositie Jip Wijngaarden.
  • 26 juni, Maquette Grote Kerk te bezichtigen.
  • Op 4 juni, tijdens de dienst met Pinksteren is er weer gedoopt.

Lees verder

Kunst onder de toren

Kunst onder de toren

In de Grote Kerk en gebouw Irene exposeren: JIP WIJNGAARDEN en JOY ACHTER DE MOLEN-WINTER.

Lees verder

Grote Kerk 125 jaar

Grote Kerk 125 jaar

De KAARTVERKOOP voor BERGET LEWIS in september is gestart

Lees verder